Demir kombi servisi hizmetlerimiz

Demir Teknik Kombi Servisi® Whatsapp Hattı 7/24 SERVİS (0533) 135 88 34
Demir kombi servisi kombi bakımı tamiri arıza giderme parça değişimi garantili bir şekilde yapılmaktadır. Demir kombi servisi tüm markalara ve istanbul geneline kombi servisi hizmeti vermektedir. Ayrıca petek temizliği özel kimyasallar ile ilaçlı su olarakda adlandırılan peteklerinize zarar vermeyecek özel kimyasallar ile peteklerinizde biriken pislikleri paslanmaları gidererek ısı kaybını ortadan kaldırmak daha düşük faturalar ile sizlere ekonomik anlamdada katkılarda sağlamaktadır
Vizyon Demir kombi servisi Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmektir.
Misyon Demir kombi servisi Misyonumuz; araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerin dünya standartlarında, çevre dostu ürünleri sektörle buluşturmaktır.
Kalite Politikası Demir Kombi Servisi "KOMBİ SERVİSİNDE HIZLI ÇÖZÜM" sloganıyla, kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir. Demir Kombi Servisi; 1999 yılından itibaren sektörde kombi arıza, petek temizliği ve parça garantili kombi servis hizmeti vermektedir. Ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın servis markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya devam etmekteyiz. Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Kombi Servis; sektörde yeni eğilim ve yenilikleri öngörerek tüm servis ve hizmet süreçlerini sürekli geliştirmektedir. Yenilikçi çizgisi ile modern servis ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Demir Kombi Servisi, aynı zamanda sektörde standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor. İstanbul’un tüm noktalarında görev yapan teknisyen elemanlarımız kombi arızalarınızda cihazlarda oluşan tüm arızaları gidermek için haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışmaya devam etmektedir.

VAiLLANT-KOMBi-SERViSi

VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ

VAİLLANT HAKKINDA Vaillant Grubu ısıtma, soğutma ve sıcak su için ürünler geliştiren bir şirkettir. Şirket dünya çapında ~ 13.000 kişiyi istihdam ediyor ve yıllık yaklaşık 2,5 milyar avro ciro elde ediyor. Bu Vaillant Grubu'nu Avrupa'daki sektöründe en büyük şirketlerden biri yapar.
demir-kombi-servisi

VİESSMANN KOMBİ SERVİSİ

VİESSMANN HAKKINDA Bir aile şirketi olan Viessmann Grubu uluslararası öncü ısıtma, sanayi ve soğutma tekniği sistemleri üreticilerinden biridir. 1917 yılında kurulan Viessmann, 12.000 çalışana ve 2016 yılı itibariyle 2,25 milyar avro yıllık ciroya sahiptir. Viessmann 11 ülkede bulunan üretim şirketleri, 74 ülkedeki satış şirketleri ve temsilcilikleri ve tüm dünyaya yayılmış olan 120 satış temsilciliği ile uluslararası bir şirkettir. Cironun %54'ü Almanya dışındaki satışlardandır.
demir-kombi-servisi

PROTHERM KOMBİ SERVİSİ

PROTHERM HAKKINDA Protherm olarak ürün gamımız tüketici ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Bunlar; evlerinize hem sıcak su hem de ısıtma sağlayan konvansiyonel ve yoğuşmalı kombiler, şofben, termosifon, radyatör ve kazanlardır. Bunlara ilaveten tamamlayıcı aksesuarlarımız da bulunmaktadır. Sizlere her zaman en yüksek kalitede ürünleri sunmayı amaçlıyoruz.Bu nedenle tüm ürünlerimiz en kaliteli malzemeler ile en ileri teknolojiler kullanılarak üretilmektedir.
demir-kombi-servisi

FERROLİ KOMBİ SERVİSİ

FERROLİ HAKKINDA Bölgemizde ve Türkiye’de iklimlendirme sektörünün en önemli oyuncusundan biri olmak için Ferroli’yi “en güvenilir ve ulaşılabilir” marka konumuna getirmek Isıtma soğutma sistemleri pazarında ürün ve hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirerek, performansımızla en iyi olma hedefimize ulaşırken, insanı ve çevreyi korumak ve ülke yararını ön planda tutmak.
demir-kombi-servisi

ALARKO KOMBİ SERVİSİ

ALARKO HAKKINDA Yarattığı lider markaları, farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları, üretim kapasitesi, ulusal satış ağı, uluslararası projeleri ve global rekabet hedefi ile Türk ekonomisinin en güçlü firmalarından biri olan Alarko Holding, 1954 yılında İshak Alaton ve Üzeyir Garih tarafından, bir kolektif şirket olarak kurulmuştur.
BAKMAK-KOMBi-SERViSi

BAKMAK KOMBİ SERVİSİ

BAKMAK HAKKINDA Baymak, ısıtma, soğutma, su ısıtıcıları, su teknolojisi ve yenilenebilir enerji kategorilerinde üretim, ihracat ve ithalat yapmaktadır. Isıtma ürün yelpazesinde yoğuşmalı kombi, duvar tipi ve yer tipi yoğuşmalı kazan, kat kaloriferi, panel radyatör, havlu radyatör, vana ve genleşme tankları yer alırken, soğutma split klimalar, salon tipi klimalar ve ısı pompaları ile tüketicilere ulaşmaktadır.
demir-kombi-bakimi

BOSCH KOMBİ SERVİSİ

BOSCH HAKKINDA Türkiye’de ilk kez 1910 yılında kurulan bir temsilcilikle faaliyetlerine başlayan Bosch Grubu, ilk fabrikasını 1972 yılında Bursa’da kurdu. Teknoloji ve hizmetler alanında önde gelen tedarikçilerden biri olarak Bosch’un Türkiye’de, ‘Mobilite Çözümleri’, ‘Enerji ve Bina Teknolojileri’, ‘Sanayi Teknolojileri” ile ‘Dayanıklı Tüketim Malları’ alanlarında faaliyet gösteren beş ayrı şirketi bulunuyor. Bosch Grubu’nun ürün ve hizmetleri; yenilikçi, fayda sağlayan ve sıra dışı çözümler aracılığıyla yaşam kalitesini artırmak için tasarlanıyor. Böylelikle Bosch, dünya çapında “Yaşam için teknoloji’ üretiyor.
demir-kombi-bakimi

BEKO KOMBİ SERVİSİ

BEKO HAKKINDA Türkiye'nin yeni yeni sanayileşmeye başladığı 1950'li yıllarda, Koç Holding'in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye'ye döviz kazandıracak bir ürün arayışındaydı. O yıllardaki ülke koşulları çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. 1954'te kurulan şirketin ismi, Bejerano'nun ve Koç'un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi. Ancak, ülkenin içinde bulunduğu durum nedeniyle, şirket faaliyete geçemedi. O yıllarda, General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini kurma fırsatı doğunca, konserve şirketinin ismi Beko Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi. Böylece, Anadolu'da ilk kez bayilik sistemi kuran Vehbi Koç, Arçelik ürünlerini de bu sistemle tüketicinin evine kadar ulaştırdı.
demir-kombi-bakimi

İMMERGAS KOMBİ SERVİSİ

İMMERGAS HAKKINDA Immergas, dünyanın çeşitli bölgelerinde alt kuruluşları bulunan İmmerfin Holding kuruluşunun bir parçasıdır. İmmerfin Holding İngiltere’de (Alpha Therm), İspanya’da (Immergas Hispania), Macaristan’da (Immergas Hungaria kft), Polonya’da (Immergas Polska z.o.o.), Türkiye’de (Immergas Türkiye), Slovakya’da (Immergas s.r.o.), Romanya’da (Immergas Romania), Çin’de (Immergas Beijing) ve Rusya’da (Immergaz ooo) %100 kontrolü altında olan alt kuruluşlara sahiptir.2007 yılında İmmerfin, yeni gelişme yollarına ve Immergas SpA tarafından üretilen ürünlere yönelik çalışmalarını, özellikle yabancı pazarları düşünerek, Grup Holding olarak gerçekleştirmeye başladı.
demir-kombi-bakimi

BAYKAN KOMBİ SERVİSİ

BAYKAN HAKKINDA Isı sektörünün genç ve dinamik firması Baykan Kombi, kurulduğu 1987 yılından itibaren tüketicilerin ihtiyaçlarını, duygularını ve yaşam tarzlarını dikkate alarak, onların hayal güçlerini zenginleştirecek ürünleri tasarlayıp üretmektedir. Baykan Kombi kurulduğu yıldan itibaren istikrarı sektörel bilgi birikimi ile Türkiye’nin ekonomik kriz geçirdiği dönemlerde ülkesine yatırım yaparak istihdam sağlamış, global markaların bulunduğu bir ortamda markasını oluşturmuştur.

BUDERUS KOMBİ SERVİSİ

BUDERUS HAKKINDA Avrupa'nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus; mükemmel bir iç ortam havası için ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri sunmaktadır. Buderus'un geniş ürün gamı, her türlü ısıtma ihtiyacı için özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır. Bütün Buderus ürünleri; fonksiyonları, performansları, dizaynları ve çevreye uyumları ile her türlü kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilmektedirler.
demir-kombi-bakimi

DEMİRDÖKÜM KOMBİ SERVİSİ

DEMİRDÖKÜM HAKKINDA Demirdöküm, 1954 yılında kurulmuş ve 1955 yılında Koç Grubu'na katılmıştır. Koç Holding 2007 yılında sahip olduğu %72,56'lık hissesinin 212,9 milyon Euro'ya Alman Vaillant Firması'na devretmiştir.
demir-kombi-bakimi

ECA KOMBİ SERVİSİ

ECA HAKKINDA Bulgaristan'dan anayurda göç etmiş, ticaret geleneğine sahip bir aileye mensup Merhum Ahmet Elginkan ve ailesinin kökleri Saruhan'lılara uzanan Merhume Ümmehan Elginkan; çocukları Ekrem ve Cahit Elginkan'ın birlikte iş hayatına atılmalarına öncülük etmişlerdir. Elginkan Topluluğu bugün de aile büyüklerinden miras kalan sağduyu, bilinç ve değerlerle geleceğe ilerlemektedir.
demir-kombi-bakimi

ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ

ARÇELİK HAKKINDA Arçelik A.Ş. bugün; dünya çapında 30.000 çalışanı, Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Güney Afrika, Tayland ve Pakistan’da olmak üzere 7 ülkede 18 üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ve 11 markasıyla (Arçelik, Beko, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Leisure, Flavel, Defy, Altus ve Dawlance) 130’dan fazla ülkede ürün ve hizmet sunmaktadır.
demir-kombi-bakimi

MAKTEK KOMBİ SERVİSİ

MAKTEK HAKKINDA Doğalgazlı kombi, elektrikli kombi ve oda kumandalarımızı yakından tanımak için lütfen aşağıdaki ürün görsellerine tıklayınız. Size en uygun Maktek kombi modelini bulmak için çağrı merkezimizi arayarak ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.
TOP SERVİS ARAMA BUTONU